• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Į projektą "Vaikai užauginti" ateina nauji dalyviai

Paskelbta: 2018-10-01 10:06:01

Pavasarį startavęs projektas "Vaikai užauginti" vėl sukvietė joniškiečius, kuriems jau suėjo 55 metai, bet dar ne pensinis amžius. Rugsėjo 17-ąją vyko antrasis projekto  motyvacinis renginys, į kurį susirinko žmonės jau šį tą girdėję apie projektą, bet dar neįsijungę į jo veiklas.

Renginyje dalyvavo ir Pakruojo rajono savivaldybės gyventojai, kurie taip pat kviečiami įsijungti į projekto veiklas.

Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė pasveikino susirinkusiuosius, palinkėjo jiems įdomių ir prasmingų valandų dalyvaujant projekte.

Projekto koordinatorė Loreta Česnauskienė papasakojo kokios veiklų kryptys yra numatytos įgyvendinant projektą: dalyvavimas savanoriškoje veikloje, motyvavimas išlikti darbo rinkoje arba grįžti į ją  bei bendrųjų gebėjimų ugdymas.

Daugiausiai buvo kalbama apie dalyvavimą savanoriškoje veikloje. Projekto partnerių VŠĮ "Actio Catholica Patria" atstovė Indrė Samytė pasidžiaugė joniškiečių aktyvumu ir geranoriškumu savanoriaujant: vasarą įvairiose organizacijose savanoriškai jau dirbo 24 projekto "Vaikai užauginti" dalyviai. Tiek patys dalyviai, tiek ir priimančios organizacijos veiklą įvertino labai teigiamai - savanoriams tai nauja ir labai prasminga patirtis, o organizacijoms - reikšminga pagalba.

Savo mintimis, įspūdžiais, emocijomis pasidalijo vasarą savanoriavę projekto dalyviai, priimančių organizacijų atstovai.

Projektas „Vaikai užauginti“ bus vykdomas dvejus metus. Per visą laiką į jo veiklas galės įsijungti nauji dalyviai.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt