• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
„Grėtės studija“ teiks vaizdo ir garso paslaugas

Paskelbta: 2020-01-21 16:19:36

Grėtė Vaičiulytė įgyvendino projektą „Grėtės studijos įkūrimas“ pagal „Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos remtiną sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse.

Projekto tikslas - teikti įvairiapusiškas meninio apipavidalinimo paslaugas Joniškio rajone, įsigyjant reikalingą įrangą, sukuriant naują darbo vietą, ir taip prisidėti prie užimtumo, skurdo ir nedarbo mažinimo kaimo vietovėje.

Įsigytas nešiojamas kompiuteris, kolonėlės, grafinė planšetė, fotoaparatas, programinės įrangos paketas bei biuro baldų komplektas. Projekto vertė 9535,58 eurų, iš kurių 7967,42eurų – projektinės lėšos, o 1568,16 eurų prisidėjo pati pareiškėja.

Projekto lėšomis buvo įkurta „Grėtės studija“  bei pradėtos teikti vaizdo ir garso paslaugos, kaip 2D animacijos kūrimas, pieštinio veikėjo sukūrimas - personažų kūrimas, subtitravimas, logotipų animavimas ir pan. Verslo vykdymui įsigyta įranga ne tik teikiamos paslaugos, bet ir bendraujama su užsakovais -  telefonu ar el.paštu, skype ir t.t, siunčiami jau padaryti galutiniai užsakymai.

Kuriamo verslo pagrindinė strategija yra įrodyti užsakovams, kad ir asmuo dirbantis su individualia veikla gali teikti kokybiškas, modernias paslaugas. Planuojama sukurti Grėtės studijos verslo reputaciją kaip kokybiškos meninės paslaugos teikėją, siūlantį vidutinę rinkos kainą su puikiai atliekamu darbų paslauga.

Joniškio TVIC informacija

 


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt