• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Džiaugiasi projektu "Moderni bendruomenė"

Paskelbta: 2022-09-20 13:46:00

Norime pasidžiaugti Kalnelio kaimo bendruomenės „Sidabrė“ tarybos narių parengtu ir finansavimą gavusiu projektu "Moderni bendruomenė" (projekto vertė 1932,22 Eur). Bendruomenės namų rekonstravimo metu padidinus patalpas, turėtas kondicionierius nebepajėgė nei prišildyti, nei atvėsinti rekonstruotos patalpos, todėl dauguma bendruomenės narių suprato ir palaikė tarybos norą įsigyti naujesnę įrangą.

Gautos Lietuvos Žemės ūkio ministerijos lėšos (1719,67 Eur) padėjo įsigyti norimą oro kondicionierių/ šilumos siurblį.

Bendruomenė iš ankstesnio projekto, kurį finansavo Joniškio rajono savivaldybė, buvo įsigijusi projektorių, tačiau jo kokybiškam panaudojimui trūko specialaus ekrano, todėl ministerijos projekto paraiškoje taip pat buvo numatyta įsigyti ir projektoriaus ekraną.

Šios įsigytos priemonės tikrai pagelbės kasdienėse bendruomenės veiklose, o taip pat ir organizuojant įvairius renginius. Bendruomenės taryba jau džiaugiasi gautomis priemonėmis organizuodama susirinkimus, o bendruomenė įvertinti kondicionieriaus privalumus galės jau šį rudenį organizuojamuose renginiuose, kurie vyks moderniuose bendruomenės namuose.

Marta Stonienė,

Kalnelio kaimo bendruomenės „Sidabrė“ pirmininkė


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt