• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Drąsutaičiuose įkurta poilsio ir kultūros erdvė

Paskelbta: 2016-11-03 11:09:45

Drąsutaičių kaimo bendruomenė kaimo centre esančioje valstybinėje žemėje, įgyvendindama projektą „Bendraujame ir mokomės kartu“,  įkūrė poilsio zoną vietos gyventojams ir svečiams: pastatė pavėsinę su baldais, įsigijo lauko šachmatus. Projektą rėmė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Projekto vertė 5805 eurų, paramos suma – 4876 eurų. Prie projekto įgyvendinimo prisidės ir Joniškio rajono savivaldybė.

Įrengta erdvi pavėsinė atvira visiems vietos gyventojams. Tai puiki priedanga nuo saulės ir vėjo tėvams ir seneliams, išėjusiems pasivaikščioti su vaikais ir anūkais, kaimynams susitikti pabendrauti ir aptarti kaimo aktualijas, į kaimą atvykstantiems svečiams pailsėti. Pavėsinėje pilnaverčiam poilsiui ir veiklai įrengti suolai ir stalas. Čia galės rinktis bendruomenės aktyvas. Talkų metu pavėsinėje bus organizuojamos poilsio pertraukėlės su arbata. Renginių metu pavėsinė pagal poreikį bus naudojama kaip organizatorių štabas, atvykstančių pasirodyti meno kolektyvų persirengimo erdvė.

Įsigyti lauko šachmatai sudaro puikias sąlygas kultūringam laisvalaikio praleidimui, kartų bendravimui. Kaime yra vyresnio amžiaus žmonių, kurie žaidžia šachmatais ir šio žaidimo pamokys jaunimą ir vaikus. Satkūnų seniūnijoje, kurioje yra Drąsutaičių kaimo bendruomenė, didžiausias vaikų skaičius, lyginat su kitomis rajono seniūnijomis. Seniūnijos renginių metu žaidimas šachmatais bus puiki kartų tarpusavio bendravimą skatinanti priemonė. Tikimasi, kad, galimybė žaisti šachmatais paskatins daugiau žmonių ateiti į seniūnijos renginius.

Drąsutaičių kaimo bendruomenės informacija

             


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt