• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Dalyvavo konferencijoje Molėtuose

Paskelbta: 2021-09-15 10:25:12

Rugsėjo 14 d. Joniškio VVG atstovai buvo pakviesti į Molėtų rajono vietos veiklos grupės "Keisdamiesi keičiame" konferenciją "Iššūkiai ir galimybės įgyvendinant Molėtų rajono vietos veiklos grupės „Keisdamiesi keičiame“ teritorijos strategiją 2014-2020 m.“.
Pastaraisiais metais Joniškio VVG itin artimai bendrauja su kolgomis iš Molėtų, nes yra teritorinio bendradarbiavimo projekto "Kartos kartu" partneriai.
Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Valuckienė ir projekto administratorė Rimantė Misiūnienė konferencijoje skaitė pranešimą "Vietos veiklos grupių bendradarbiavimas – galimybė skleisti gerąją patirtį ir megzti ryšius", kuris buvo gausiai iliustruotas bendrų veiklų nuotraukomis.
Renginys vyko nuošaliame kaime įsikūrusio teatro vaikams "Teatriukas" scenoje. "Teatriukas" aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje, rengdami stovyklas vaikams. Molėtų meras Saulius Jauneika minėjo ir daugiau socialinio ir bendruomeninio verslo pavyzdžių, nes Molėtų rajone viešosios paslaugos neretai perduodamos NVO vykdomam socialiniam bei bendruomeniniam verslui.
Žavus konferencijos akcentas - Molėtų krašto „gardūs projektai“: pristatytas karalienės Bonos Sforzos kulinarinis palikimas Inturkėje, čia pat renginyje sukurti ir degustuoti valgomi paveikslai - aukštaitiški raštai iš vaisių ir uogų pastilės.
Dalyvavimas konferencijoje leido artimiau pajusti, kuo gyvena, su kokiais iššūkiais susidūria, kaip juos sprendžia Molėtų VVG "Keisdamiesi keičiame", sukėlė minčių, praplėtė akiratį.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt