• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Dalyvauta VVGT konferencijoje

Paskelbta: 2022-04-04 10:57:17

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. vyko vietos veiklos grupių tinklo konferencija "LEADER 20. Partneriai. Projektai. Patirtis. Rezultatai. Sumanumas." Konferencijoje dalyvavo Lietuvos vietos veiklos grupių atstovai, svečiai iš LR Žemės ūkio ministerijos, Nacionalinės mokėjimo agentūros, kolegos iš Lenkijos.

Nuo Joniškio VVG konferencijoje dalyvavo administracijos darbuotojos Rimantė Misiūnienė ir Dalia Motik.

Konferenciją savo pranešimu "LEADER 20: Partneriai, projektai, rezultatai, patirtis, sumanumas" pradėjo Kristina Švedaitė, Vietos veiklos grupių tinklo pirmininkė.

Ypač daug dėmesio buvo skirta sumanių kaimų idėjai. Vietos veiklos grupės ruošiasi dalyvauti sumanių kaimų programoje, tačiau šioje srityje dar daug neaiškumų. Geruosius pavyzdžius, vedančius link sumanumo, pristatinėjo Lietuvos ir Lenkijos vietos veiklos grupės. Dalyvavome sumanaus kaimo projektų rengimo dirbtuvėse – pasidalinę į grupes diskutavome, kokios problemos šiandien yra aktualios kaimams, ir kaip jas būtų galima sumaniai išspręsti. Virė diskusijos, pylėsi minčių lietus, buvo išgryninamos galimų vietos ekonomikos, įtraukios vietos infrastruktūros ir paslaugų, sumanios vietos bendruomenės projektų idėjos.

Įvyko Vietos veiklos grupių tinklo susirinkimas, kuriame patvirtintos VVGT ataskaitos, aptartos aktualijos.

Dalyvavimas VVGT konferencijoje vertingas taip pat ir dėl neformalaus bendravimo su kolegomis, pasidalinant žiniomis, patirtimi, idėjomis bei nuotaikomis.

Konferencijos dalyviams pristatyta Joniškio VVG teritorijos vietos projektų ir vietos gamintojų produkcija.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt