• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Dalyvauta Patirčių sesijoje

Paskelbta: 2018-06-26 10:50:32

Birželio 21 d. Joniškio VVG valdybos narės Loreta Česnauskienė ir Diana Užkuraitienė dalyvavo seminare, skirtame pradėjusiems įgyvendinti ESF projektus pagal priemones „54+“ ir „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“. Joniškio VVG šiuo metu įgyvendina projektą „Vaikai užauginti“ pagal priemonę „54+“.

Renginyje, pavadintame patirčių sesija „Suprasti kitą“, projektų vykdytojai dalyvavo kartu su Europos socialinio fondo agentūros projektų vadovais, LR finansų ministerijos ir LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais, visi kartu ieškojo efektyviausių bendradarbiavimo būdų, mokėsi kaip efektyviai pasiekti bendrų tikslų, dirbti komandose.  Suprasti vieniems kitus, pasidalyti patirtimi, rasti efektyviausius sprendimus ir pasiruošti būsimiems iššūkiams padėjo netikėtų patyriminių sesijų lektorius, žmogiškųjų išteklių ekspertas, buvęs Švedijos karo akademijos karininkas Kęstutis Vingilis ir jo komanda.

Naudinga ir prasminga mokymų dalis buvo ir savų projekto vykdymo patirčių išsakymas, iššūkių bei problemų išgryninimas, bendros sprendimų paieškos.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt