• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Dalyvauta konferencijoje Mažeikiuose

Paskelbta: 2017-11-10 08:10:25

Šiaurės vakarų Lietuvos VVG 2017 m. lapkričio 9 d. Mažeikiuose organizavo konferenciją „Kaip išjudinti LEADER?“, kurioje dalyvauti bei pasidalinti patirtimi pakvietė ir mus. Konferencijoje dalyvavo Joniškio VVG administracijos darbuotojos Nijolė Valuckienė, Rimantė Misiūnienė, Dalia Motik, Laima Kurtkuvienė.

Konferencijos metu buvo pasidalinta projektų įgyvendinimo patirtimi, aptartos problemos, vyko diskusijos, kas trukdo sėkmingai įgyvendinti VPS. Šiaurės vakarų Lietuvos VVG pirmininkė Loreta Rubežienė aptarė NMA spalio 24 d. pateiktą informaciją, iš kurios matyti, kad iš 49 Lietuvoje veikiančių VVG, 2017 metais kvietimus yra paskelbę 18 VVG. Gauta 81 paraiška. Kontroliniam vertinimui į NMA pateiktos 42 paraiškos, iš jų teigiamai NMA įvertino 13, neigiamai 15 paraiškų. Kitų paraiškų kontrolinis vertinimas dar neatliktas.  Vietos veiklos grupės yra padarę viską, kas nuo jų priklauso, ir joms sunku paaiškinti pareiškėjams, kodėl vis dar nėra pateiktų paraiškų vertinimo.

Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė kalbėjo apie patirtis įgyvendinant 2015-2023 metų vietos plėtros strategiją ir su kokiais iššūkiais tenka susidurti.

Konferencijoje taip pat dalyvavo ir diskutavo Utenos regiono VVG, Telšių r. VVG, Plungės r. VVG atstovai. Buvo kalbama apie tai, kaip galėtų išjudinti programą LEADER, aktyviai diskutuojama dėl tarptautinių ir teritorinių projektų.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt