• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Dalyvauta jubiliejiniame Žemės ūkio rūmų renginyje

Paskelbta: 2016-06-01 09:04:59

Gegužės 27-ąją Joniškio VVG atstovai Nijolė Valuckienė, Rimantė Misiūnienė ir Kęstutis Ladukas dalyvavo jubiliejiniame renginyje, skirtame Žemės ūkio rūmų įkūrimo 90-mečiui ir atkūrimo 25-mečiui. Žemės ūkio rūmai vienija nevyriausybines žemdirbių ir kaimo gyventojų organizacijas ir atstovauja bendriems visų kaimo žmonių interesams. Joniškio VVG yra Žemės ūkio rūmų narys.

Į jubiliejinį renginį atvyko Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius, Seimo Kaimo reikalų komiteto nariai, žemės ūkio ministrė V. Baltraitienė, socialinės apsaugos ir darbo ministrė S. Pabedinskienė, su žemės ūkiu susijusių mokslo įstaigų, organizacijų, verslo įmonių atstovai, savivaldybių merai, žemdirbių savivaldos ir žemdirbių organizacijų atstovai, svečiai iš užsienio - Latvijos, Estijos, Lenkijos, Airijos, Prancūzijos, Kazachstano.

Minėjime buvo prisiminta Žemės ūkio rūmų istorija. Į sceną kartu su ŽŪR signatarais, pirmosios ŽŪR Tarybos nariais, Rūmams priklausiančių organizacijų vadovais buvo pakviesta ir Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė - jiems dėkota už indėlį kuriant ir stiprinant žemdirbių savivaldą.

Jubiliejiniame renginyje sveikintojai keitė vieni kitus, per pertraukėles buvo atliekami muzikos kūriniai, vyko neformalus bendravimas.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt