• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Dalyvauta informaciniame seminare

Paskelbta: 2017-01-23 14:39:07

Sausio 18 d. Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė, projekto administratorė Rimantė Misiūnienė ir viešųjų ryšių specialistė Dalia Motik dalyvavo VšĮ Socialinių inovacijų centro organizuotame informaciniame seminare "Kompetencijos socialiniam verslui plėtoti", kuris vyko Šiauliuose.

Seminarą vedusi Šiaulių universiteto lektorė Vilma Tubutienė pateikė Erasmus + projekto Europos regiono verslumo tinklo (EFEB) informaciją, supažindino su socialinio verslo pagrindais, socialinio verslo ekosistema ir žemėlapiu Europoje, pateikė sėkmingų socialinio verslo pavyzdžių Europoje ir Lietuvoje.

Socialinis verslas – tai socialinės atsakomybės raiška, tai sritis, kurioje Lietuva turi daug ką nuveikti. Pagrindinės socialinio verslo plėtros kryptys Lietuvoje yra tradicinio privataus verslo skatinimas įsitraukti į socialinę sritį, o taip pat ir nevyriausybinių organizacijų skatinimas imtis verslo.

Gilinti kompetencijas socialinio verslo srityje bus galima ir dalyvaujant Europos regiono verslumo tinklo parengtuose vebinaruose. Yra parengta 17 nuotolinių seminarų trejose temose. Registracija į prasidės vasario 1 d. gavus unikalų prisijungimo kodą ir prisijungus prie virtualios mokymosi platformos bus galima peržiūrėti parengtus 17 video seminarų, susipažinti su metodine medžiaga, virtualiai konsultuotis su lektoriais, o pasibaigus mokymams – gauti pažymėjimą..

Informacinio seminaro pabaigoje vyko diskusija apie sąlygas Lietuvoje socialiniam verslui plėtoti.

 

Informaciniame seminare be kitų nevyriausybinių organizacijų dalyvavo ir aplinkinių rajonų vietos veiklos grupių atstovai. Po seminaro apsilankėme Šiaulių rajono VVG biure, pasidalinome savo patirtimis, mintimis ir rūpesčiais dėl VPS įgyvendinimo.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt