• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Dalyvauta ESF projektų vykdytojų konferencijoje

Paskelbta: 2019-11-11 14:58:30

Lapkričio 5 dieną Joniškio VVG atstovės dalyvavo ESF projektų vykdytojų konferenciją „Maži darbai gali virsti stebuklais“. Konferencijos tema – lyg  kvietimas atidžiau stabtelėti prie mažų dalykų, neretai turinčių didelę reikšmę gyvenime.

Joniškio VVG vykdo projektą „Vaikai užauginti“ iš ESFA administruojamos programos 54+.
Apie neformalią savanorystę, jos teikiamą dvasinį pasitenkinimą ir dovanojimo stebuklą įžvalgomis dalijosi žinoma aktorė Ilona Balsytė. „Meilė yra tai, kas skatina dirbti neatlygintinai,“- įsitikinusi ji. TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė pasakojo apie judėjimą „Moterų pasaulyje“, apie tai, kaip svarbu yra žmogui laiku suteikti pagalbą, skatinti veikti ir ieškoti išeičių. VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ direktorė Audronė Balčiūnienė dalinosi jaudinančiomis istorijos apie žmones, kuriems dalyvavimas projekto veiklose padėjo rasti pagrindą po kojomis, viltį ir prasmę.

Apie tai, į kokius didelius dalykus gali virsti ir kokius pokyčius gali sukurti mūsų svajonė ir ryžtas tiesiog daryti, priminė kulinarijos guru Alfas Ivanauskas, beje, pažadėjęs dalyvauti būsimuose Joniškio VVG  įgyvendinamuose projektuose.

Konferencijos dalyviai turėjo progą išvysti dešimt sėkmės istorijų, kurios buvo paskelbtos ESF 2014-2020 m. projektų sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2019“ nugalėtojomis.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt