• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
„Būkime matomi“

Paskelbta: 2018-06-19 09:52:07

Linkaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Laura Damasickienė parengė projektą „Būkime matomi“ ir 2018 m. kovo 14 d. pateikė jį  Finansinės paramos Joniškio rajono nevyriausybinėms organizacijoms konkursui.

Šio projekto tikslas – įsigyti atributiką bendruomenei. Projektas įvertintas teigiamai, ir 2018 m. gegužės 10 d. Joniškio rajono savivaldybės administracijoje buvo pasirašyta finansinės paramos sutartis dėl 300 eurų skyrimo.

Projekto vertė 330 Eur. Bendruomenė įsigijo marškinėlius, vėliavą, puodelius, rašiklius su Linkaičių kaimo bendruomenės logotipu. Už šias lėšas įsigytos prekės skirtos ne tik bendruomenės nariams, bet ir svečiams. Su įsigytais marškinėliais jau dalyvavome bendruomenių festivalyje Kirnaičiuose, kuris vyko birželio 9 d., o birželio 16 d. dalyvavome respublikiniame kaimo bendruomenių sąskrydyje Karklėje.

Mūsų bendruomenės nariai pilni emocijų, reprezentuodami save renginiuose. Su savo įsigytais marškinėliais jaučiamės tvirtesni ir užtikrinti. Mūsų bendruomenės nariai  aktyvūs ir draugiški, noriai dalyvauja įvairiuose renginiuose, todėl dar bus daug progų apsirengti bendruomenės marškinėliais. Vykdami į šventę kitoje bendruomenėje ar priimdami svečius savo renginiuose, galėsime įteikti rašiklį ar puodelį su Linkaičių bendruomenės pavadinimu.

Dabar mes esame ir būsime matomi, išsipildė dar viena svajonė.

Linkaičių kaimo bendruomenės informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt