• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Birželio 10-ąją kviečiame į Kirnaičius

Paskelbta: 2017-05-15 13:50:57

2017 m. birželio mėn. 10 dieną
K V I E Č I A M E

į Tarptautinį žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalį
„Sportuok, jaunime visos Lietuvos...“

Kirnaičių kaimo bendruomenė kartu su Lietuvos ŽŪR organizuoja tradicinį, jau vienuoliktąjį, tarptautinį žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalį pavadinimu „Sportuok, jaunime visos Lietuvos...“, kuris vyks šių metų birželio 10 dieną Kirnaičių kaime, Joniškio rajone. Festivalyje dalyvaus rajono ir respublikos kaimo bendruomenės, žemdirbiai, žemdirbių asociacijos, ūkininkai, amatininkai iš visos Lietuvos. Viso festivalio metu veiks amatų miestelis. Festivalio pagrindinis tikslas - burti visoje Lietuvoje veikiančias aktyvias kaimo bendruomenes.
Kiekvienai atvykusiai kaimo bendruomenei suteiksime atskirą kiemelį, kad galėtumėte pasistatyti savo atsivežtą palapinę, įsikurti, apipavidalinti ir pasipuošti savo teritoriją.
Festivalio rengėjai organizuoja festivalio dalyvių, kaimo bendruomenių atstovų ir svečių eiseną nuo kultūros namų iki kaimo parko, kuriame bus įrengta scena.
Varžybų teisėjai prieš sportinių varžybų pradžią (13.00 val.) organizuoja  olimpinės mylios (1988 m) bėgimo varžybas. Ši rungtis yra įskaitinė (viena mergina ir vienas vaikinas). Vėliau (16.00 val.) festivalio mini maratono (3900 m) bėgimas, dalyvių skaičius neribojamas.
Festivalio globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.
Renginio vedėjas ir šventės balsas - Joniškio garbės pilietis Juozas Šalkauskas.

Viso festivalio metu scenoje pasirodys geriausi Joniškio ir Žagarės kultūros centrų saviveiklininkai ir atlikėjai, sporto centro šokėjos, šokių grupė „Avantiūra“ ir kt., festivalio svečiai, Latvijos lietuvių bendruomenės šokių kolektyvas, kiti atlikėjai. 13.00 valandą, tuoj po iškilmingo festivalio atidarymo, vyks sportinės varžybos, koncertuos Joniškio A.Raudonikio meno mokyklos liaudies muzikos kapela, jaunimo dainavimo studija ETC. 14.00  valandą Lietuvos ŽŪR kartu su svečiais - apvalaus stalo diskusija kaimo plėtros klausimais. Vakare paklausysime šventinio Deivio ir Renatos koncerto, populiarios šlagerių grupės „Husarai“, vėliau – grupės „Vyšnios“, atlikėjo Deivydo Basčio, uždegsime šventinį laužą, dangų nušvies dangaus žibintai, nugriaudės įvairiaspalvis šventinis festivalio fejerverkas. Po vidurnakčio naktiniai šokiai – savo kūrinius atliks Roberta. Tikimės, kad šis festivalis suteiks malonių akimirkų ne tik vietiniams gyventojams, bet ir atvykusių bendruomenių atstovams bei festivalio svečiams.
     Festivalio metu vyks atrakcijos vaikams, įvairūs atrakcionai, estafetės, batutas, prekyba gaiviaisiais gėrimais.

Kirnaičių kaimo bendruomenės vardu
       bendruomenės pirmininkas Kęstutis Ladukas

Festivalio programa

Sportinių varžybų nuostatai

Paraiška varžyboms


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt