• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Bendruomenėje "Obelėlė" lankėsi svečiai

Paskelbta: 2020-07-14 09:26:58

Liepos 9 d. Ziniūnų kaimo bendruomenėje "Obelėlė" lankėsi svečiai iš Šakių rajono.
VšĮ "Šakių verslo informacijos centras", įgyvendindamas vietos projektą "Verslių bendruomenių link", organizavo išvažiuojamąjį seminarą "Inovacijomis grįstas verslas". Džiugu, kad Ziniūnų kaimo bendruomenės "Obelėlė" veikla yra žinoma Lietuvoje ir domina kolegas. Šakiečiai ypač domėjosi projekto "Materialinės bazės kūrimas, skatinant vietos gyventojus užsiimti aromatinių ir prieskoninių augalų auginimu ir apdirbimu, naudojant džiovinimo, spaudimo bei garinimo technologijas" lėšomis įsigyta įranga, pagamintais produktais, jų savybėmis, realizavimo galimybėmis. Lankantis svečiams kaip tik džiovykloje buvo džiovinamos mėtos, alembiku buvo gaminami hidrolatai.
Svečiai su dideliu susidomėjimu stebėjo hidrolatų gaminimo procesą, juos degustavo, t.y. purškė ne tik sau ant veido, bet ir ant liežuvio, skanavo vandenį su mėtų, dašio, anyžinio lafanto hirolatais, uždavė daug klausimų apie juos bendruomenės pirmininkei Irena Vilkonienei.
Kolegos iš Šakių norėjo sužinoti ir apie kitas Joniškio rajono kaimo bendruomenes, kaip joms sekasi, kokias veiklas jos vysto. Apie tai svečiams papasakojo Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė.

 


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt