• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Bendradarbiausime įgyvendinant įdomų projektą

Paskelbta: 2020-05-18 12:34:12

Pasiekė žinia, kad įgyvendinant Joniškio miesto vietos veiklos grupės strategiją patvirtintas projektas, kuriame dalyvausime kaip partneriai.

VšĮ „Vivat sraigės“ kartu su Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupe įgyvendins projektą „Verslumo receptai: nuo pelės iki dramblio“. Projekto tikslas - didinti jauno verslo atstovų ir darbuotojų profesines ir verslumo kompetencijas, užtikrinant bendradarbiavimą su besiribojančia vietos veiklos grupe, siekiant Joniškio miesto gerovės.

Projekto tikslinė grupė – jauno verslo subjekto atstovai ir darbuotojai. Šiuo projektu siekiama didinti 6 projekto dalyvių profesines esamas kompetencijas, dalyvaujant profesionaliuose makiažo mokymuose, kad būtų galima praplėsti savo teikiamų paslaugų spektrą arba turėti galimybę įdarbinti šios srities specialistą ir sėkmingai ugdyti savo verslumo sugebėjimus.

Įgyvendinant projektą vyks motyvaciniai renginiai, praktiniai mokymai, informacijos sklaida visuomenei.

Projektas įgyvendinamas pagal Joniškio miesto vietos veiklos grupės plėtros strategiją ir finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir LR biudžeto lėšų.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt