• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Bendra veikla džiugina stupuriškius

Paskelbta: 2016-08-22 14:06:40

Stupurų kaimo bendruomenė įpusėjo projektą „ Bendra veikla iš karto į kartą“. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. 10 procentų projekto vertės lėšų investuoja pati bendruomenė.

Projekto metu numatyta įsigyti ir pastatyti lauko pavėsinę bei lauko baldus pavėsinei, naują skelbimų lentą. Tvarkant bendruomenės aplinką numatyta pastatyti ir suoliukus, šiukšliadėžes, dviračių stovus. Mėgstantys sportuoti galės naudotis lauko treniruokliais, kurie taip pat yra projekto dalis.  Projekte numatyta įsigyti  įrankius aplinkai prižiūrėti bei tvarkyti. Vienas iš projekto uždavinių- įsigyti ekspozicines lentynas su apšvietimu bendruomenės narių laisvalaikiu kolekcionuojamiems eksponatams demonstruoti.

Šiuo metu stupuriškai jau gali vakarus leisti erdvioje lauko pavėsinėje, džiaugtis patogiais pavėsinės baldais, šiukšliadėžėmis, naujais suoliukais, dviračių stovais.

Aplinkai tvarkyti bendruomenės nariai jau yra įsigiję naują karutį, vejos žirkles, trimerį, lapų pūstuvą, šakų smulkintuvą ir kitus įrankius.

Visa informacija apie vykdomą projektą yra viešinama skelbimų lentoje.

Jau ruošiamos eksponuoti ir bendruomenės narių surinktos kolekcijos. Naujose vidaus lentynose vietos atsiras angelų, lėlyčių, karvučių ir kitoms kolekcijoms, o norintys galės pabendrauti ir iš pirmų lūpų išgirsti kolekcijų atsiradimo pradžią, smagių istorijų apie pačius eksponatus.

Bendruomenės narių dar laukia atsakingas darbas- pastatyti lauko treniruoklius, o tada jau visi galės pasidžiaugti bendros veiklos rezultatais.

Stupurų kaimo bendruomenės informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt