• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Balsuokite konkurse „Mūsų kaimo bendruomenės pasididžiavimas“

Paskelbta: 2020-12-16 10:35:18

Lapkritį raginome bendruomenes dalintis savo veiklos nuotraukomis ir dalyvauti konkurse „Mūsų kaimo bendruomenės pasididžiavimas“.

Kai bendruomenių atsiųstos nuotraukos buvo pristatytos visuomenei ir pateiktos vertinimui, su nekantrumu atsivertėme konkurso organizatorių feisbuko paskyrą, norėdami sužinoti, kurios Joniškio rajono kaimo bendruomenės atsiliepė į kvietimą.

Džiugu tarp aktyviausių Lietuvos bendruomenių rasti saviškių - konkurse dalyvauja Stupurų kaimo bendruomenės nuotrauka „DAUG RANKŲ DIDŽIĄ NAŠTĄ PANEŠA“.

Mums pati gražiausia, tiesiog jėgiška yra Stupurų kaimo bendruomenės nuotrauka! Už ją ir balsuojame.

Ir jus kviečiame peržiūrėti konkursui pateiktas nuotraukas, pamatyti, kuo didžiuojasi Lietuvos bendruomenės ir balsuoti už labiausiai patikusią nuotrauką (po nuotrauka spausti „Patinka“). Organizatoriai skelbia, kad dvi nuotraukos, sulaukusios daugiausiai „patinka“ paspaudimų taps konkurso nugalėtojomis. Dar vieną fotonuotrauką išrinks „Litfood“ komanda.

Balsavimas vyks iki  gruodžio 20 d.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt