• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Atšvaitų savaitė Jurdaičiuose

Paskelbta: 2016-11-07 11:27:51

Jurdaičių kaimo bendruomenė, susijungusi su visomis Skaistgirio seniūnijos nevyriausybinėmis organizacijomis, aktyviai įsijungia į respublikinį projektą "Eismo saugumas bendruomenėse 2016". Spalio paskutinę savaitę kaimo bendruomenė kartu su Jurdaičių biblioteka pakvietė jaunuosius kaimo gyventojus kurti atšvaitus.

Visą savaitę Jurdaičių kaimo bibliotekoje šurmuliavo vaikai. Čia vyko užsiėmimai saugaus eismo tema „Gaminame atšvaitus“. Bibliotekininkė, Jurdaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Diana Užkuraitienė ir susivienijimo vadovė, Skaistgirio seniūnaitė, medikė Vida Urbonienė vaikams papasakojo apie atšvaitų naudą eismo dalyviams tamsiu paros metu. Vaikams buvo priminta kaip suteikti pirmą pagalbą ištikus nelaimei kelyje, kokių rūšių atšvaitai būna, kur jie tvirtinami, kodėl juos būtina nešioti.

Kitą dieną vaikai susirinkę į biblioteką piešė eskizus ant šviečiančio molberto. Molbertas suspindo įvairiomis spalvomis ir formomis. Vaikai buvo ypač kūrybingi: karpė ir klijavo atšvaitus iš blizgios įvairiaspalvės medžiagos, po to pristatė savo darbelius draugams. Paskutinę savaitės dieną vyko aptarimas bei apdovanojimai. Vaikams išdalinta projektui skirta atributika. Tamsiais vakarais Jurdaičių jaunimas bus matomas kelyje.

Vida Urbonienė

 


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt