• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

Aktyvus projekto "Vaikai užauginti" dalyvių ruduo

Paskelbta: 2019-11-11 16:29:49

Rudenį suaktyvėjo projekto „Vaikai užauginti“ veiklos, sukvietę į užsiėmimus jau tarpusavyje pažįstamus ir naujus projekto dalyvius. Jau šiandien projekte dalyvaujančių vyresnio amžiaus darbingų asmenų skaičius viršija projekte numatytus rodiklius, tačiau projektas dar nesibaigia, dar yra ir bus daug ko įdomaus.

Spalio mėnesį vyko labai aktualūs mokymai apie bendravimą su darbdaviu: CV rengimas, pokalbiai dėl įdarbinimo, dėl darbo sąlygų gerinimo. Maloni žinia, kad vykę mokymai padrąsino projekto dalyvę Stasę sureaguoti į pastebėtą darbo skelbimą, ir dabar ji jau yra grįžusi į darbo rinką.

Lapkričio 11 -12 dienomis Pakruojyje vyksta paskaitos, padedančios atpažinti ir įveikti diskriminaciją dėl amžiaus. Šios projekto veiklos stiprina vyresnių asmenų išlikimą darbo rinkoje arba sugrįžimą į ją.

Ypatingi projekto dalyviai – savanoriai. Jau daugiau nei 40 vyresnio amžiaus asmenų yra neatlygintinai dirbę įstaigose ir organizacijose, pasidalinę savo gerumu, patyrę neužmirštamų įspūdžių. Tačiau savanorių vis dar laukia Linkuvos socialinių paslaugų centras, Pamūšio šv. Antano Paduviečio parapijiniai vaikų globos namai, Jurdaičių socialinės globos namai.

Spalio mėnesį Pakruojyje įvyko mokymai ketvirtai savanorių grupei, o lapkričio 23 d. vyks savanorius motyvuojantis renginys Žeimelyje.

Jau savanoriavę projekto dalyviai lapkričio 6 d. susirinko į rekreacinį renginį Ziniūnuose. Kalbėta apie trumpalaikio savanoriavimo galimybes ir privalumus. Dalintasi patirtimis, mintimis apie ateitį, savanoriavimą pasibaigus projektui.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt