• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
15 metų prasmingų darbų

Paskelbta: 2017-09-28 14:34:57

Rudeniškai gražią šeštadienio popietę Stupurų kaimo bendruomenė paminėjo savo 15 metų veiklos jubiliejų. Per penkiolika metų nuveikta daug darbų- suvienyta net 70 bendruomenės narių, įgyvendinta 14 projektų, gražiai sutvarkyta bendruomenės aplinka bei namai, pastoviai atnaujinama materialinė bazė, tačiau svarbiausia skiriamas dėmesys kiekvienam žmogui ir stengiamasi dirbti dėl savo kaimo gerovės.

Šventinis rytas išaušo giedras bei saulėtas. Į Stupurus sugužėjo nemažas būrys svečių- arti pusantro šimto. Šventę pradėjo poetė V. Ščiukienė eilėmis apie gimtą sodžių ir nuskambėjo jos žodžiais sukurtas bendruomenės himnas. Prasmingus palinkėjimus bendruomenei išsakė Seimo nariai V.Gailius ir A. Gumuliauskas. Šventės metu neliko nepastebėti darbštūs ir sumanūs kaimo žmonės, kurie buvo pagerbti Seimo nario A. Gumuliausko. Prasmingą dovaną, kaip mažų žmonių didelių darbų įprasminimą, Stupurų kaimo bendruomenei padovanojo Seimo narys V. Gailius. Šventės vedantieji V.Bartašienė ir R. Žalnierius į sceną kvietė Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoją V. Aleknavičienę, Gataučių seniūnijos seniūnę A. Daugėlaitę. Bendruomenės artimiausi draugai- Ziniūnų, Mekių, Gataučių, Linkaičių, Kirnaičių bendruomenių atstovai pasidžiaugė nuveiktais darbais, stupuriečių entuziazmu ir energija. Visus susirinkusius sveikino Gasčiūnų pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja D. Jurgaitienė, Joniškio J.Avyžiaus bibliotekos Stupurų skyriaus bibliotekininkė V. Jašinskienė, Joniškio VVG atstovės N. Valuckienė ir R. Misiūnienė.

Stupurų kaimo bendruomenės pirmininkė L. Vyšniauskaitė pasveikino visus gražaus jubiliejaus proga ir palinkėjo bendruomenės žmonėms darnaus būvimo kartu ir dar daug daug metų prasmingų darbų. Taip pat buvo apdovanoti gražiai besitvarkančių sodybų šeimininkai bei pasidžiaugta kasmet gražėjančiu kaimu. Bendruomenės kieme buvo pasodintas ąžuoliukas kaip stiprybės ir naujų darbų simbolis.

Kad kalbos neprailgtų svečius linksmino neseniai susibūręs Stupurų muzikos ansamblis, retro stiliaus dainas atliko Joniškio ETC merginos, smogius šokius dovanojo Meškuičių moterų šokių kolektyvas „ Aksomas“. Smagius sąmojus laidė humoro grupė „ Bobų radijas“ iš Kėdainių. Visi svečiai įsiamžino bendroje nuotraukoje, o norintys galėjo individualiai nusifotografuoti prie originalios pačių stupuriškių sukurtos foto sienelės. Mažieji šventės dalyviai smagiai žaidė ant batuto bei leido laiką su Joniškio atviro jaunimo klubo nariais. Kosmetologė N. Kaniušaitė visų norinčių rankas papuošė meniškais piešiniais su chna dažais. Pramogų netrūko nei mažam, nei dideliam, o vaišių stalas puikavosi išradingais užkandžiais, skaniais tortais. Ant laužo garavo karšta sriuba ir gardžiai kvepėjo plokštainis. Bendruomenės namuose kaimo moterys buvo surengusios savo rankdarbių parodą, o S.Andriukienė demonstravo video filmą iš bendruomenės gyvenimo.

Vakaro kulminacija - Ugnies teatro šou, kuriam abejingas neliko nei vienas bei spalvingų balionų skrydis linkint bendruomenei ilgiausių metų. Smagi šventė tęsėsi grojant gyvai muzikai bei šokių aikštelėje sukantis šokėjų poroms.

Smagu švęsti, kai savo darbų kraitėje turi 15 metų prasmingų darbų, kurie puošia bendruomenę ir suartina žmones.

Stupurų kaimo bendruomenės informacija


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt