• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Spalio 6-ąją - folkloro renginys. Kviečiame!

Paskelbta: 2020-09-30 11:50:55

Projektas „Kartos kartu“ skatina skirtingo amžiaus dalyvių geresnį tarpusavio supratimą ir dalijimąsi žiniomis bei patirtimis. O kas geriau sujungia žmones, jei ne bendra daina, šokis! Iš praeities išsaugoti, bet nepraradę sąlyčio su nūdiena tautos lobynai visada yra aktualūs.

Projekte „Kartos kartu“ yra numatytos keturios vienos dienos folkloro stovyklos – po vieną kiekvieno partnerio teritorijoje: Joniškyje, Prienuose, Molėtuos ir Telšiuose. Rugsėjo 22-ąją jau įvyko renginys Rudiškiuose, Joniškio rajone. Kelių folkloro kolektyvų vadovė, etninės kultūros puoselėtoja, senųjų krašto dainų, smulkiosios tautosakos populiarintoja Rita Kipšaitė-Balčiūnienė kvietė kartu dainuoti, įsijungti į sutartinių magiją. Kultūros darbuotoja Elena Karnišauskienė mokė šiandien ypač populiarių liaudies šokių žingsnelių.

O spalio 6-ąją laukia smagus ir prasmingas susitikimas Prienuose! Mokysimės liaudies dainų, šokių, žaidimų. Gausime žinių ir motyvacijos, kaip per amžių amžius išsaugotas folkloro vertybes  įtraukti į šiuolaikinį  gyvenimą. Susipažinsime su Skriaudžių kanklininkais - tai ansamblis, veikiantis nuo 1906 metų!

Rytą autobusiuku išvyksime iš Joniškio, grįšime vakare.

Kviečiame Joniškio VVG teritorijos gyventojus ir organizacijų atstovus. Skubėkite registruotis el. paštu info@joniskiovvg.lt arba telefonu +370 687 13329 (Rimantė).


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt