• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Projekto "Kartos kartu" partneriai aptarė aktualijas

Paskelbta: 2022-07-11 14:01:59

Liepos 12-ąją projekto „Kartos kartu“ partneriai iš Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės, Prienų rajono vietos veiklos grupės ir Molėtų rajono vietos veiklos grupės „Keisdamiesi keičiame“ susitiko Prienuose aptarti projekto eigos ir aktualijų. Telšių rajono vietos veiklos grupės atstovai susitikime dalyvavo nuotoliniu būdu. Joniškio VVG yra šio projekto koordinatoriai atsakingi už sėkmingą viso projekto įgyvendinimą ir sklandų bendradarbiavimą. 

Projektas „Kartos kartu“ vykdomas nuo 2020 metų pavasario. Visų partnerių teritorijose organizuojami renginiai, stiprinantys bendravimą bei tarpusavio supratimą tarp skirtingų kartų, dalijimąsi laiko patikrintomis patirtimis bei gebėjimais ir šiuolaikinėmis technologijomis prieinamomis žiniomis.

Projekto dalyviai noriai dalyvauja veiklose, pastebi jo prasmingumą ir vertę. Mums, projekto vykdytojams, nemaža iššūkių sukėlė bendravimo ir judėjimo apribojimai, susiję su pandemija bei pastaruoju metu ženkliai padidėję paslaugų kainos. Susitikime ieškota išeičių, aptarta tolimesnė projekto vykdymo eiga, pasidžiaugta gražiu bendradarbiavimu, nes kiekvienas iš partnerių organizuodamas renginius savo teritorijoje siekia maksimalaus rezultato.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt