• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Kviečiame dalyvauti žygyje

Paskelbta: 2020-07-02 09:33:07

Ar esate ėję į turistinį žygį? Gal niekada neteko, bet norėtumėte pabandyti? Gal kažkada, prieš kelis dešimtmečius... ir būtų smagu vėl prisiminti, pamiklinti kojas?

Artėja nuostabi proga! Liepos 16-17 dienomis vyks projekto „Kartos kartu“  žygis Joniškio rajono keliais ir takeliais. Dalyvaus žygeiviai iš Joniškio, Molėtų, Telšių, Prienų VVG teritorijų.

Pirmą dieną, liepos 16-ąją, keliausime pėsčiomis. Planuojamas atstumas apie 15 km.  Vakarosime visi kartu. Antrą dieną žygis dviračiais.

Projektas „Kartos kartu“ siekia stiprinti įvairaus amžiaus žmonių bendravimą ir tarpusavio supratimą, dalijimąsi skirtingų kartų turimomis patirtimis, žiniomis, gebėjimais. Visa tai darysime žygio metu: orientuosimės ir pagal kompasus, ir mobiliomis programėlėmis, stebėsime augančias samanas, skaičiuosime nueitus žingsnius pedometrais, stiprinsime tarpusavio supratimą ir patirsime smagių nuotykių.

Žygyje kviečiame dalyvauti Joniškio VVG teritorijos gyventojus. Ypač džiaugsimės, jei į žygį užsiregistruosite kartu su savo bendruomenės nariais. Laukiami ir pavieniai žygeiviai.

Skubėkite registruotis el. paštu info@joniskiovvg.lt arba telefonu +370 687 13329 (Rimantė) kol užsipildys grupė arba iki liepos 7 (antradienio) 17 val.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt