• animacija
  • animacija
  • animacija

    Apskrities VVG susitikimas Radviliškyje

  • animacija
  • animacija
  • animacija

    VPS pristatymo konferencija

"Kartos kartu" - dar vienas įsimintinas žygis

Paskelbta: 2022-07-19 13:38:56

Liepos 12-13 dienomis teritorinio bendradarbiavimo projekto „Kartos kartu“ dalyviai iš visų keturių partnerių teritorijų žygiavo Žemaitijoje. Organizatoriai Telšių VVG parengė puikią, gerai apgalvotą programą.

Pirmą dieną važiuota dviračiais. Dalyviai susidūrė su rimtais iššūkiais - prieš vėją, ne tik asfaltu, bet ir žvyrkeliu, stipriai lyjant, o dar tie Žemaitijos kalneliai... Įveikę apie 30 km, kiaurai peršlapę dalyviai vakare vistiek šypsojosi, nes gamtos grožis ir bendravimo džiaugsmas atlygino visus nepatogumus.

Lietus lydėjo ir kitą dieną. Dalyviai ėjo pėsčiomis Jomantų miško pažintiniu taku. Jame gausu gamtos paminklų. Tai Jomantų ir Triliemenis ąžuolai, Jomantų akmuo, Aklaežeris – unikalus ežerėlis, kuriame dėl maitinimo ypatumų kasmet kinta vandens lygis. Tako trasa padalyta į sąlygines dalis: „Miško dievų buveinė“, „Medžiofono aikštelė“, „Kliūčių ruožas“, „Sūpuoklių aikštelė“, „Juodųjų paslapčių takas“, „Inkilų alėja“, „Zuikių mokyklėlė“. Kelionei paįvairinti takas pagyvintas įvairiomis miško paslaptimis ir atrakcionais. Dalyviams teko atlikti įvairias užduotis, o jų pasiekimai buvo įvertinti prizais.

Tai paskutinis iš žygių, suplanuotų Telšių VVG teritorijoje.

Šią vasarą projekto dalyviai dar žygiuos Molėtų bei Joniškio apylinkėse. Kviečiame domėtis numatomų žygių datomis, į juos užsiregistruoti iš anksto.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt