• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
  • animacija
Skonių keliai: kviečiame dalyvius

Paskelbta: 2024-06-04 15:06:56

Pradedame įgyvendinti tarptautinio bendradarbiavimo projektą "Skonių keliai".

Šią vasarą vyks 3 bendri renginiai dalyviams iš Joniškio, Molėtų, Vilkaviškio VVG, kuriuose vyks informacijos sklaida, įžvalgos, gerieji pavyzdžiai, diskusijos apie kulinarinių tradicijų aktualizavimą, panaudojimą turizmo skatinimui, vietovės žinomumo ir patrauklumo didinimui, vietos verslų skatinimui ir vystymui. 

Dalyvauti projekto veiklose kviečiame Joniškio VVG teritorijos gyventojus, nevyriausybinių organizacijų atstovus, smulkius verslininkus, kuriuos domina Joniškio krašto tradicijomis pagrįstų maisto produktų gamyba ir turite idėjų kaip juos pasiūlyti turistams.

Kviečiame tapti projekto dalyviais ir liepos 10 d. keliauti Vilkaviškio krašto skonių keliais.

Renginio Vilkaviškio krašte programa:

Pasitiks ir visą dieną Jus lydės „Skonių keliautojas“

10.00 val. Pabuskime Vilkaviškio turizmo ir informacijos centre, kur mūsų laukia gardi rytinė kava (pagaminta Vilkaviškyje:) – puikus pradžios akcentas nuotykių kupinai dienai.

10.20 val. Ar „Art Glacio“ ledai tikrai yra vieni skaniausių pasaulyje? Leiskime tai sužinoti praktinio tyrimo metu su žavia gide Irma Mauriene.

11.40 val. Keliaukime į Virbalio vartus ir pasinerkime į autentišką lietuviškos virtuvės pasaulį per kugelio kepimo edukaciją.

13.00 val. Skanaus! Pasiilsėkime ir pasimėgaukime pietumis Virbalio vartuose, kur tradicijos ir skoniai susijungia į vieną.

14.30 val. Bitininkė Renolda kviečia mus į kerintį bitininkystės pasaulį. Čia išmoksime virti misą ant laužo ir mėgausimės medaus bei midaus degustacija.

17.00 val. Sugrįžkime į Vilkaviškio turizmo ir informacijos centrą, kur mūsų laukia maloni kavos pertraukėlė aptarti įspūdžiams, filmo "Pagaminta Vilkaviškyje" peržiūra.

Leiskime šiai dienai tapti nepamirštamu kelionės prisiminimu!

Į šį renginį registruokitės el. paštu info@joniskiovvg.lt, nurodydami vardą, pavardę, telefono numerį, ar atstovaujate save, ar įmonę ar organizaciją. Prašytume trumpai aprašyti, kodėl domina dalyvavimas projekte, ar  užsiimante tradicinių maisto produktų gamyba arba planuojate tai daryti.


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt