• animacija

    Apskrities VVG susitikimas

  • animacija
Jakiškių–Maironių kaimų bendruomenė parengė ir įgyvendino projektą „Pirmas žingsnelis link didelės svajonės“

Paskelbta: 2018-12-10 14:08:59

Projektą finansavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projekto tikslas: pritaikyti Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenės namų patalpas bendruomenės ir visuomenės poreikių tenkinimui. Pagal projektą bendruomenė gavo 1299 eurų finansavimą. Dar 700 eurų prisidėjo Joniškio rajono savivaldybė iš Vietinių iniciatyvų įgyvendinimo fondo. Už gautas lėšas nupirkta statybinė mediena panaudota pertvaroms, lubų perdangai, tualetas atskirtas siena nuo tambūro. Tualeto ir virtuvėlės sienos išlygintos profiliais, apšiltintos „Paroc“ vata. Išvedžiota elektros instaliacija (bendruomenės lėšomis). Prie profilių prisuktos gipso plokštės, įstatytos tualetui ir virtuvėlei durys, kurias dovanojo jauna šeima. Po to išglaistytos ir išdažytos virtuvėlės sienos. Virtuvėlėje pastatyta spintelė su kriaukle, dujinė viryklė su elektrine orkaite. Lubos (tualeto, virtuvėlės ir tambūro) iškaltos dailylentėmis. Tualeto sienos, grindys tualeto ir virtuvėlės išklijuotos plytelėmis. Įsigytas WC, pritvirtinta neįgaliesiems atrama. Įsigytas šaldytuvas-šaldiklis.

Bendruomenės taryba dėkoja visiems geros valios žmonėms prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo.

Įgyvendinus projektą,  pagerinta gyventojų gyvenimo kokybė kaime, kuri leidžia mažinti socialinę atskirtį. Kaimo vaikai, jaunimas ir suaugusieji gyventojai džiaugiasi, kad jau beveik turi šiuolaikiškai įrengtą virtuvėlę, tualetą, pritaikytą neįgaliesiems. Bendruomenė galės tinkamai ir efektyviai vykdyti švietėjišką, kultūrinę veiklą, labiau pasirūpinti savo narių poreikiais.

Dar reikėtų pajungti vandentiekį, įsigyti dujų balioną, kad galėtume naudotis virykle. Įsigyti virtuvinius baldus. Todėl numatomas projekto tęstinumas: ieškosime lėšų pabaigti įrengti pastatą, kur atsiras daugiau galimybių įsitraukti į paslaugų kūrimą.

Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenės informacija

  

 


Joniškio rajono partnerystės VVG
Sandėlių g. 7, LT-84165 Joniškis
Tel. +370 679 06373
El. paštas info@joniskiovvg.lt